Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Koronavirüs pandemisi tüm dünyada etkisini sürdürmeye devam etmektedir. Bu süreçte ilk günden bu yana en önemli önceliğimiz sizlerin sağlığını ve güvenliğini korumaktır. Üretimin yeniden başlaması hazırlık sürecinde de Vatan Pres yönetimi olarak, Sağlık Bakanlığı ile diğer ulusal otoritelerin aldığı kararlar ve önerileri doğrultusunda, çalışanlarımızı salgından koruyucu önleyici tedbirler almış ve almaya da devam etmekteyiz. Bu kapsamda alınan tedbirler ve aksiyonlar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

Vatan Pres olarak siz değerli çalışanlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamda çalışması için tedbirler aldık ve almaya devam ediyoruz. Hastalığın fabrika sınırlarımız içerisine sirayet etmemesi için katı kurallar uyguluyoruz. Tek temennimiz siz değerli çalışanlarımızın ve ailelerinin süreci zararsız bir şekilde atlatmasıdır. Ancak unutmayalım ki tüm bu uygulamalar ancak birlikte çaba gösterip, kurallara uyarsak başarılı olabilir.

Tüm bu önlemlerle birlikte çalışmadığımız süreç boyunca sizlere ve/veya aile bireylerinize Covid-19 teşhisi konulması durumunda yine aynı iletişim kanallarını kullanarak ve/veya vardiya amirlerinize ulaşarak bizi bilgilendirmeniz büyük önem taşımaktadır.

27 Nisan itibariyle  belirli bir ekip çalışmaya başlayacaktır. Fabrikamızda işbaşı yapacak çalışanlara amirleri tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Devam eden desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

VATAN PRES YÖNETİM KURULU